Příběh Lesní Párty

Jste tady, protože máte rádi příběhy? Příběh Lesní Párty je poutavý a čarokrásný.

Zrodil se v Kouzelné hlavě a jeho prvotním záměrem bylo pobavit okruh kamarádů o filipojakubské noci, kdy, jak známo, dochází každoročně k plánovanému úbytku čarodějnic a s tím spojeným oslavám téhož.

Léta Páně Dvoutisícího Desátého se tedy na jistém rituály a legendami opředeném tajném místě poblíž Brna odehrála první oslava příchodu léta do kraje. Zasvěcení na ní založili tradici Burning Witch aka Lesní Párty.

A protože to nebyla ledajaká oslava, ale vznik budoucího kultu, rovnou se dohodlo, že se to přece musí oslavit a to ne až za rok, ale rovnou za pár týdnů. Navezl se větší soundsystém, pozvalo víc lidí. A zase bylo veselo. Lesní Párty ukázala, že chce své místo na slunci.

I konala se do třetice Lesní Párty, ještě více prázdninová a zábavná. Lidé si o těch úkazech na magickém plácku někde u Brna začali povídat. Plachý lesní lid se proto dohodl, že změní působiště a našel si ještě více rituály a legendami opředenější plac o pár kilometrů dál, kam se vlezlo více lidí a povím vám, dobře udělal!

Ta Čtvrtá Lesní Párty tam zřejmě zapomněla skončit, protože stále trvá a trvá - už šest let se Lesní crew schází a připravuje kromě outdoor mejdanů také akce pod střechou klubů.

A co bylo dál? Tak třeba multižánrový večer Imaginarium na brněnské Zbrojovce s desítkami DJs a projektů z Česka i zahraničí, rezidentura DJs Lesní Párty v brněnském klubu Perpetuum a další projekty.

My jsme Lesní lid a naším domovem je les a naše párty.