kema

Kema vládne říši Deephouse

 

Kema pochází z malé vesničky Radostice kousek za Brnem. V dětství ho zajímaly úplně obyčejné věci (asi jako každé dítě) a o nějaké elektronické hudbě či DJingu neměl ani páru.

První kontakt s elektronickou taneční hudbou získal jako jinoch ve svých patnácti, kdy rovnou navštívil první párty. To, co viděl a hlavně slyšel, ho naprosto uchvátilo, takže si začal podobné akce dopřávat pravidelně.

O DJing Kema projevil spontánní zájem ve dvaadvaceti s nástupem digitálních technologií. Nejprve trénoval. Pořídil si laptop, mixpult, kontroler - je to skoro jako byste četli kterýkoliv jiný DJský životopis.

Kema ale nemá rád vychloubání se tím, kde všude a s kým vším hrál. Raději vypráví hudbou a nechává o tom psát a mluvit jiné. Někteří mu říkají deephouse diktátor.

V současnosti se Kema věnuje napůl DJingu a napůl promotérské činnosti. Působí v Lesní Párty crew, v týmu Positive Vibrations a spolupořádá parties v brněnské Flédě. Sveřepou kvalitou svých setů si zasloužil titul Xicht Studios Official After DJ.

Kema taky nemá rád přílišné škatulkování, když už to musí být, vybere si deephouse, house či minimal. Nakupovat chodí do značkových obchodů Kindisch, Tronicsole, Fear of Flying, 8Bit, Workshop, Playhouse, Affin, Paper Recordings a dalších.

 

www.idj.cz/kema

www.facebook.com/kemacz